FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Śro 15:57, 28 Maj 2008 Powrót do góry

Niedzielnym rywalem drużyny wspólnoty był wicelider grupy piątej podokręgu Stalowowolskiego czyli drużyna Korony Bojanów.W dotychczasowych meczach zgromadzili oni 39 punktów tracąc do pierwszej drużyny Łęku Kopcie 4 punkty.Drużyna Wspólnoty zgromadziła dotychczas 26 punktów i plasowała się na szóstej pozycji.Na wiosnę obydwa zespoły zanotowały po 5 wygranych i tylko jednej porażce ( wspólnota w pierwszym meczy z Cyganami a Korona przed dwoma tygodniami z Wolą Bara.) mecz więc zapowiadał się bardzo interesująco.

Wspólnota zaczeła to spotkanie w następującym składzie :
Bramka Rutyna Obrona Wolak Krasowski Michał Marzec Gaj w Pomocy Kaźmierczak Maciek Marzec A.Marzec Boy w ataku zagrali Augustowski i Furdyna

Goście zagrali w składzie Bramka Stolarz Obrona Karnat Jarosz Sudoł Rędzio w pomocy Kotwica Michalski Kobylarz Świątek W ataku Puzio P.Marut

Mecz prowadził Wojciech Nieradka a na stadionie przy Sp nr 10 zjawiło sie około 200 widzów

Mecz rozpoczynają goście i od razu próbują uruchomić bocznego pomocnika piłkę jednak przejmuje Kaźmierczak zagrywa do środka pola do nie pilnowanego Furdyny ten przyjmuje piłkę i prostopadłym zagraniem w pole karne uruchamia A.marca który w sytuacji sam na sam strzałem lewą nogą w długi róg pokonuje bramkarza Gości a była to 9 sekunda meczu i spaniałe rozpoczęcie meczu brawo
Jeszcze dobrze Goście nie ochłoneli po znakomity początku meczu a Wspólnota podwyższyła wynik spotkania a bramkę strzelił Boy który strzałem głową z 7 metrów doskonale wykorzystał rzut z autu wykonywany przez A.Marca.Doskonały początek meczy chyba trochę uśpił graczy Wspólnoty którzy oddali inicjatywę Gością z drugiej strony gracze Korony nie mieli nic do stracenia więc za atakowali wiekszą ilością zawodników.Na efekty długo nie trzeba było czekać bo kilka minut po stracie bramki około 10 minuty mogli strzelić bramkę kontaktową ale strzał z okolicy 11 metra instyktownie wybił na rzut rożny Rutyna.Przez kolejne minuty gracze Korony próbowali sforsować obronę Wspólnoty dalekimi wrzutkami na najlepszego napastnika swojej drużyny(P.Maruta) Jednak obrona Wspólnoty znakomicie sobie z tymi zagraniami radziła przeprowadzając groźne kontry po jednej z nich piłkę na prawe skrzydło zagrywa Furdyna.Kaźmierczak zgrywa w środek pola do Augustowskiego jednak minimalnie za słabo i piłkę w ostatniej chwili wybija obrońca gości.Następne minuty to przewaga Wspólnoty która nie pozwala drużynie z Bojanowa wyjść z własnej połowy.Po kilku minutach gra przenosi się w środkową strefę boiska.W okolicy 35 minuty goście wykonują rzut rożny zagrywają piłkę na pierwszy słupek nie fortuna interwencja Wolka który przedłuż ja na drugą stronę bramki a tam dopada do nie najskuteczniejszy gracz całych rozgrywek P.Marut.Po stracie gola goście ruszyli jeszcze bardziej do ataku.W 40 minucie Wspólnota chciała wykorzystać przewagę w ataku jednak strata piłki w okolicy 20 metra doprowadziła do szybkiej kontry prawą stroną pobiegł świątek zagrał na środek pola karnego tak interwenujący Gaj próbując przeciąć podanie nie czysto trafił piłkę a ta trafiła do P.Maruta który w sytuacji Sam na sam z ostrego konta pokonał Rutynę i z wyniku 2-0 zrobiło się 2-2.Mogło się wydawać ze taki przebieg spotkania załamie graczy Wspólnoty nic podobnego po kolejnym przchwycie piłki z prawej strony boiska otrzymuje Augustowski mija jednego zawodnika i znajduje się sytuacji jeden na jeden z obraca.Po minięci go przekłada piłkę na lewą nogę próbuje strzelać lecz zostaje faulowany przez gracza Korony sędzia jedna stosuje przywilej korzyści gdyż piłka trafia do nie pilnowanego Furdyny który w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza Bojanowa i Wspólnota prowadzi 3-2 strzelając bramkę w 45 minucie meczu.Chwile potem sędzia kończy pierwszą połowę meczu.
Drugą połowę zaczyna Wspólnota.Lecz początek niej należy do niej tylko do gości którzy po raz kolejny próbują dalekimi wrzutkami sforsować obronę Gospodzrzy.po kilku minutach takiej gry gra przenosi się w środkowa część boisk gdzie jednak lepiej radziła sobie drużyna Wspólnoty efektem tego był cudowny gol piłka Macka Marca który uderzeniem zewnętrzną częścią stopy z okolicy 32 metra strzałem w samo okienko pokonał bramkarza Korony.Po tym golu Wspólnota po raz kolejny oddała inicjatywę gościom.Było to przemyślane rozwiązanie ponieważ gracze Wspólnoty liczyli na szybkie kontr ataki i podwyższenie wyniku.Kilka minut później sędzia pokazał pierwszą żółtą kartkę w ty spotkaniu a zobaczył ją zawodnik Korony Sudoł za fauł na A.Marcu.W okresie 60-70 minuty następują cztery zmiany jedna wśród Gospodarzy(70 min za Macka Marca wchodzi Stępień) i trzy w Koronie(60min za Kotwice wchodzi Pyra za Michalskiego Smryk a w 65 min za Kobylarza Sulich).Kilka minut później groźny kontratak Wspólnoty jednak w sytuacji jeden na jeden z obrońcą pojedynek przegrywa Furdyna.W okolicy 80 minuty meczu w pole karne wrzuca Boy a strzałem ,,szczupakiem'' z około 13 metrów popisuje się Kaźmierczak piłka jednak mija jednak około metr okienko bramki graczy Bojanowa.W 83 następuje zmiana w drużynie Wspólnoty z boiska schodzi Augustowski a jego miejsce zajmuje Błaut.Kilka chwil później z aut w pole karne piłkę wrzuca Boy obrońca Gości zbija ją w kierunku dalszego słupa prost pod nogi nie pilnowanego Kaźmierczaka który z okolicy 11 metra pakuje piłkę obok bezradnego bramkarza Korony.Chwilę później po znowieniu gry błąd popełnia Rutyna który czekając na piłkę na 15 metrze robił to tak nie poradnie że zawodnik gości zdołał go wyprzedzić i strzelił do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 5-3 dla Wspólnoty ponieważ do końca meczu już się nic nie wydarzyło.

Wspólnota była w tym spotkani lepsza grała pewnie w obronie i pomysłowo w ataku a okrasą spotkania było nie wątpliwie trafienia Macka Marca z okolicy 32 metra boiska w samo okienko.
Wspólnot po ty zwycięstwie przedłużyła passę wygranych do 6 z rzędu oby tak dalej do końca sezonu

Relacje przeprowadził Gaźnik

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)