FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Pią 13:55, 23 Maj 2008 Powrót do góry

Mecz z Wolą baranowską był 6 z kolei dla obydwu drużyn.Przed meczem za pewnie wiele osób zastanawiało sie czy dobra passa drużyny Wspólnoty będzie dalej podtrzymana.

Wspólnota rozpoczęła ten mecz w następującym składzie: Bramkarz-Rutyna Obrona-T.Lampard,D.Lampard,Gaj,Michał Marzec W pomocy grali Adrian Marzec,Maciek Marzec,Boy i Kaźmierczak w ataku tym razem zagrali Furdyna i Augustowski

Początek meczu zdecydowanie należał do drużyny Wspólnoty która już w 5 min po wrzutce piłki przez T.Lamparda w pole karne i główce Boya prowadziła 1-0 następne minuty przyniosły kolejna bramkę dla drużyny Wspólnoty tym razem piłkę dogrywał Adrian Marzec a w polu karny znowu najlepiej zachował się Boy który strzelił kolejną bramkę w meczu.Kolejne minuty to próba zaskoczenia naszej obrony szybkimi kontratakami jedna taka próba zakończyła się strzałem w słupek.W 19 minucie Wspólnota prowadziła 3-0 a gola strzelił Furdyna z rzutu karnego za faul na Kaźmierczaku.W następnych minutach gra sie wyrównała i toczyła głonie w środkowej części boiska.Pod koniec pierwszej połowy (42 minuta) Wspólnota miała doskonałą sytuacje do podwyższenia wyniku jednak Augustowki pomylił się nie trafiając w czysto w piłkę w okolicy 8 metra.Do przerwy Wspólnota 3 Wola baranowska 0.zaraz po przerwie Wspólnota miała kilka okazji na strzelenie gola najdogodniejszej nie wykorzystał Kaźmierczak który nie potrafił opanować piłki po wrzutce Boya gdyby to zrobił znalazł by się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.W 55 minucie meczu następuje pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy za Kaźmierczak wchodzi Stępień a w 60 minucie za Macka Marca wchodzi Wolak.Kilka minu później w 63 minucie doskonała akcja Wspólnoty zakończona pięknym golem z okolicy 21 metra którego zdobył Adrian Marzec.W 67 minucie gola zdobywają goście można powiedzieć że lekki błąd popełnił tutaj Rutyna który za późno wyszedł z bramki.Dwie minuty meczu jedna z ładniejszych akcji meczy piłkę na swojej połowie przejmuje D.Lampard podaje do A.Marca ten z pierwszej piłki podaje znowu od Lamparda ten znowu odgrywa do Marca mijając tak już 3 zawodnika gości ten po raz kolejny odgrywa do Lamparda ten z kolei do Furdyny on zagrywa do Stępnia który zbyt późno czekał z oddaniem strzał i został zablokowany.Ta akcja zaczeła się na połowie wspólnoty pod ich polem karym i zakończyła strzałem po kilku bardzo szybkich podaniach.Minute później Wspólnota prowadziła już 5-1 piłkę przed polem karny dostaje Augustowski mija jednego zawodnika gości i strzałem z okolicy 14 metra zdobywa bramkę dla Wspólnoty.W 70 minucie następuje kolejna zmiana wśród gospodarzy Furdynę zastępuje Błaut.Kilka minut po wejściu Błaut miał dogodną sytuacje do zdobycia bramki jednak jego strzał głowom był za słaby aby pokonać bramkarza Woli.w 80 minucie dośrodkownie Boya i niepilnowany Wolak z 11 metra nie trafia czysto w piłkę która szybuje nad bramką.W doliczonym czasie gry rzut wolny z lewej strony boiska wykonuje T.Lampard piłkę w polu karnym zgrywa Boy a całą akcję wykańcza Michał Marzec strzałem z 3 metrów.Chwilę później sędzia kończy spotkanie A drużyna Wspólnoty wygrywa 6-1 i przedłuża passę wygranych do 5 meczów z rzędu.W najbliszą niedziele drużynę Wspólnoty czeka bardzo trudne zadanie bowiem do Tarnobrzega przyjeżdża wicelider drużyna Bojanowa

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)