Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Sob 12:26, 16 Maj 2009 Powrót do góry

Niedzielny meczy obu ekip zapowiadał się bardzo interesująco>Drużyna Wspólnoty żeby nie stracić kontaktu z czołówką musiała wygrać to spotkanie natomiast drużyna Bojanowa liczyła na udany rewanż za spotkanie z jesieni kiedy to nasz zespół wygrał 3-1

Nasza drużyna zagrała w następującym składzie
Michał Marzec - P.Kawa , D.Dudek , Dominik Lampart , Tomek Lampart - Adrian Marzec , K.Augustowski , K.Boy(60.M.Rutyna) , D.Wolak (65.T.Pieczona) - G.Kwiatkowski (70.D.Gudz) , Ł.Furdyna

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy którzy chcieli szybko strzelić bramkę jednak to drużyna Wspólnoty oddała pierwszy celny strzał w światło bramki jednak bramkarz Korony złapał pewnie piłkę.Kolejne minuty to głównie walka w środkowej części boiska.W 10 minucie w środkowej części boiska piłkę traci Adrian Marzec zawodnik gospodarzy zagrywa na prawą stronę boiska z której idzie wrzutka w pole karne i ku zdziwieniu graczy Wspólnoty sędzia odgwizduje niebezpieczne zagranie D.Dudka na 5 metrze pola karnego.Do piłki podchodzi G.Kotwica i mocnym strzałem posyła piłkę pomiędzy dwoma zawodnikami Wspólnoty i gospodarze prowadzą 1-0.Po straconym golu nasi zawodnicy ruszają do ataku jednak ich akcje kończą się w okolicy pola karnego gospodarzy.W 20 minucie spotkania Wspólnota wykonuje rzut wolny z narożnika lewej strony pola karnego drużyny Korony.Do piłki podchodzi T.Lampart i posyła piłkę w stronę bramki i piłka ląduje za kołnierzem bramkarza gospodarzy jednak po raz kolejny dziwnie zachowuje się sędzia który nie uznaje prawidłowo strzelonego gola.Korona dla których było to ostrzeżenie ruszyli do ataku i w przeciągu 5 minut oddali dwa groźne strzały które o kilka centymetrów minęły bramkę Wspólnoty.Nie wykorzystane sytuacje Korony zemściła się w 38 minucie.Po dośrodkowaniu przez T.Lamparta w pole karne głową do nie pilnowanego K.Augustowskiego zagrywa A.Marzec a ten pewnym mocnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi Korony na skuteczną interwencję.Do końca pierwszej połowy wynik nie ulega zmianie.W przewie na prośbę gospodarzy następuje sprawdzenie graczy Wspólnoty.gospodarze podejrzewają że w naszym zespole grają gracze Siarki Tarnobrzeg.Sytuacja taka jednak nie ma miejsca i obie drużyny rozpoczynają drugą połowę bez żadnych zmian.Drugą połowę pewniej rozpoczynają gracze Wspólnoty którzy od momentu strzelenia gola grają dużo pewniej i zdecydowanie lepiej od gospodarzy.Pierwszą okazję do zdobycia gola miał w drugiej części spotkania G.Kwiatkowski jednak jego strzał z 7 metrów był nieco za słaby i bramkarz Korony wybił pik na rzut rożny.Gospodarze w drugiej połowie postawili na grę z kontry jedna z nich mogła zakończyć się bramką jednak piłkę zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców Wspólnoty.Kolejną sytuacje wspólnota miała w 70 min meczu kiedy to rzut wolny wykonywał Ł.Furdyna jednak jego uderzenie minęło o kilka centymetrów bramkę Korony.Nasza drużyną osiągnęła w drugiej części spotkania przewagę w posiadaniu piłki ale brakowało ostatniego podania.W80 minucie po raz kolejny drużyna z Bojanowa wyszła z szybką kontrą i po raz kolejny piłkę zmierzającą do bramki wybił jeden z obrońców Wspólnoty.W 82 minucie wybitą przez gospodarzy piłkę w pole karne zagrywa P.Kawa ta odbija się przed bramkarzem mija go i zmierza w światło bramki lecz i tym razem sędzia odgwizduję rzut wolny dla drużyny z Bojanowa.Na 5 minut przed końcem spotkania kolejną sytuacje mają zawodnicy z Serbinowa ale strzał M.Rutyny w ostatniej chwili blokuję obrońca gospodarzy.Do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i nasi zawodnicy po raz kolejny w tej rundzie remisują spotkanie

Z przebiegu całego meczy nasz zespół był lepszy od drużyny z Bojanowa lecz nie potrafił do końca wykorzystać tej przewagi dlatego mecz zakończył się remisem

W następną niedziele nasz zespół czeka trudne spotkanie z drużyną Woli Baranowskiej.

Ostatnio zmieniony przez Gaźnik dnia Czw 16:24, 04 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)