FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Śro 1:14, 05 Maj 2010 Powrót do góry

Mecz z lokalnym rywalem rozpoczęliśmy w następującym składzie Bramkarz Igor Kaźmierczak Obrona Maciek Marzec , Tomek Lampart , Daniel Dudek , Kamil Boy Pomoc Marcin Krzyżek , Mariusz Kapała , Kamil Augustowski , Łukasz Furdyna Atak Grzegorz Kwiatkowski , Sylwester Cebula na ławce pozostali Adrian Marzec , Rafał Kopeć , Rafał Kaźmierczak , Łukasz Gaj , Mariusz Galek

Początek meczu to walka szczególnie w środkowej części boiska.Pierwszą groźną akcję w tym meczu stworzyli goście w 10 minucie meczu lecz ich strzał pewnie wyłapał nasz golkiper.W odpowiedzi Ł.Furdyna próbował uderzenia za pola karnego lecz nie potrafił trafić w światło bramki.Około 17 minuty mecz goście mogli wyjść na prowadzenie lecz strzał Grądza trafił w słupek.Było to pierwsze ostrzeżenie dla naszej drużyny.Chwilę później zawodnicy z Zakrzowa ponownie trafili w słupek.Jednak i z tego ostrzeżenia nasza drużyna nie wyniosła wniosków i chwile później było 1-0 dla Juniora Zakrzów.Po podaniu z głębi pola błąd popełnił K.Boy który źle obliczył lot piłki a znajdujący się za nim napastnik Juniora pewnym strzałem pokonał naszego bramkarza.Po stracie gola nasza drużyna ruszyła do ataku i miała kilka groźnych akcji (Rzut wolny z 18 metrów wykonywany przez Ł.Furdynę , strzał w słupek przez G.Kwiatkowskiego , strzał z woleja S.Cebuli ).W 38 minucie meczu S.Cebula zdołał zdobyć bramkę dla naszego zespołu jednak sędzia słusznie jej nie uznał dopatrując się spalonego w momencie podania i gdy wydawało się że nasz zespół zdobędzie w końcu goście przeprowadzili identyczną akcję która dała im prowadzenie i również tym razem zawiódł K.Boy lepiej również mógł zachować się nasz bramkarz nie zmienia to faktu że drużyna gości objęła prowadzenie 2-0 po drugim błędzie naszej obrony.Chwilę później sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

W przerwie nastąpiły dwie zmiany w naszym zespole za słabo spisującego się tego dnia K.Boya wszedł Ł.Gaj a za M.Krzyżeka wszedł A.Marzec

Druga połowa to zupełnie inny zespół Wspólnoty który pewnie grał w obronie i w ataku.Groźnie w pierwszej części spotkania atakowali Ł.Furdyna i M.Kapała spokój w grze obronnej zapewniał wprowadzony chwilę wcześniej Ł.Gaj. Efekty takiej gry przyniosły w 60 minucie meczu.Po rzucie rożnym wykonywanym przez Ł.Furdynę najlepiej w polu karnym zachował się wprowadzony w przerwie A.Marzec i nasz zespół przegrywał już tylko 2-1.Po strzeleniu gola nasz zespół zaatakował jeszcze większą ilością zawodników nie przynosiło to efektu aż do 72 minuty meczy(Chwilę wcześniej wprowadzeni zostali na boisko R.Kopeć i R.Kaźmierczak)Po rzucie z autu najlepiej w polu karnym zachował się R.Kaźmierczak który strzałem głową doprowadził do remisu 2-2.Gdy goście nie zdołali jeszcze do siebie po straconej bramce przegrywali już 3-2.Rzut wolny z narożnika pola karnego wykonywał Ł.Furdyna który uderzył piłkę w kierunku długiego słupka lotu piłki nie przeciął nikt a taki obiekt sprawy zmylił bramkarza Juniora i zespół Wspólnoty mógł się cieszyć z prowadzenia.Po objęci prowadzenia nasz zespół cofnął się do obrony natomiast goście ruszyli praktycznie całym zespołem na naszą bramkę.Korzystny wynik udawało się nam utrzymać do 92 minuty meczu kiedy to po błędzie M.Kapały i stracie w środkowej części boiska rywale ruszyli w stronę naszej bramki a próbujący ratować sytuację Ł.Gaj sfaulował w polu karnym jednego z zawodników Juniora i sędzia wskazał na rzut karny.Rzut karny pewnie został wykonany przez zawodnika z Zakrzowa i w tym momencie był wynik 3-3.Po wznowieniu gry na środku boiska sędzia zakończył spotkanie

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)