Do Mariano Italiano!!!!! POpraw tabele kolego...kRZątka i zakRZów :) a nie kszątka i zakszów.

PostWysłany: Wto 23:21, 17 Cze 2008 Powrót do góry

no i mamy po pierwszej imprezie, oby druga sie udala, mam taka nadzieje. Pozdrowienia.

Gaźnik

Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Śro 8:28, 18 Cze 2008 Powrót do góry

A co to za imprezka była??A będziesz jeszcze Lesiu na jakimś treningu albo meczu??

Mariano ITALIANO

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 119

Skąd: WSP

PostWysłany: Śro 9:17, 18 Cze 2008 Powrót do góry

Tabela zostala skorygowana z gory przepraszam za blendy ale nie mialem glowy do tego bo mi kolega zmarl i nawet nie patrzylem co pisze jesli sa jeszcze jakies bledy to piscie nara

LogoTon

Posty: 143

PostWysłany: Czw 10:36, 19 Cze 2008 Powrót do góry

mowilem i pisalem ze bede w tbg i pojawie sie na trningu, nawet dzwonil Kamil do Ciebie. Teraz to nie wiem czy bede w tym tygodniu ale w nastepnym pojawie sie, jesli bedzie w dalszym ciagu mowa o tej imprezie.

Gaźnik

Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Czw 13:08, 19 Cze 2008 Powrót do góry

Wiem Lesiu że pisałeś i że Kamil do mnie dzwonił ale niestety maiłem egzamin w środę ustny mieć i musiałem się uczyć

Gaźnik

Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Pią 20:25, 20 Cze 2008 Powrót do góry

Sorry że nie byłem na treningu jeżeli moze mi ktoś napisać o której jest zbiórka w niedziele przed meczem

PostWysłany: Sob 15:35, 21 Cze 2008 Powrót do góry

zbiórka na mecz jest o 16 a gramy o 17..........

Posty: 119

Skąd: WSP

PostWysłany: Sob 16:40, 21 Cze 2008 Powrót do góry

i jak bedziecie miec zakoczenie sezonu szykuje wam cos wladziu jak tak to napiszcie gdzie to bedziecie miec i mozecie fotki porobic to bym sobie obejzal pozdro i powodzenia na meczu

Gaźnik

Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Nie 4:09, 22 Cze 2008 Powrót do góry

Nie dziękuje w imieniu drużyny a zakończenie ma być podobno zaraz po meczu a co będzie to wielka tajemnica a jeszcze jedno dzięki za to że na pisaliście o której zbiórka pozdro i do zobaczenia

Ostatnio zmieniony przez Gaźnik dnia Nie 11:02, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 20:44, 22 Cze 2008 Powrót do góry

wspolnota w dobrym stylu zakoczyla sezon 2007/2008 wynikiem 6-0 goscie zeszli w 60 min z powodu kontuzji no to zycze milej najebki nara

Mateusz Borek

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 135

Skąd: Polska

PostWysłany: Nie 23:07, 22 Cze 2008 Powrót do góry

Szkoda tylko, że meczu nie dane było Ci zobaczyć, o ile wogóle można było to nazwać meczem. Chłopaki z Baranowa chyba ostro zabalowali w sobotę na dniach Baranowa. Nie dość, że przyjechali w 9 to jeszcze padali jak muchy na murawie i mecz zakończyli w kompletnie zdekompletowanym składzie. Szkoda trochę, że mecz ten nie przypominał takiego prawdziwego meczu, bo pewnie była by szansa na jeszcze bardziej udane zakończenie rozgrywek, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. Wiosna była naprawdę w pełni udana i za to należą się gratulacje...

Gaźnik

Posty: 461

Skąd: wyspa

PostWysłany: Pon 0:59, 23 Cze 2008 Powrót do góry

hehehehe małe sprostowanie do wypowiedzi Igora mecz zakończył się w 46 minucie kiedy to zawodnicy Wspólnoty strzelili bramkę na 6-0 naglę to trzeci z kolei zawodnik Wisły doznał kontuzji kolana i sędzia musiał zakończyć spotkanie.Gole to tego momentu strzelali R.Kaźmierczak 1 minuta T.Stępień 10 i 38 Ł.Gaj 17 i 24 oraz Ł.Furdyna 46.Mogę powiedzieć że gdyby Wspólnota była bardziej skuteczna to mogła by osiągnąć wynik dwu cyfrowy do przerwy jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystali np. R.Kaźmierczak D.Lampart G.Krasowski a dogodne sytuacje zmarnowali do tego Maciek Marzec i K.Augustowski jednym słowem zakończenie sezonu wypadło bardzo pozytywnie chociaż meczu z Wisłą nie mogę nazwać meczem a bardziej jako lekkim treningiem

Posty: 119

Skąd: WSP

PostWysłany: Pon 1:00, 23 Cze 2008 Powrót do góry

no szkoda ale moze w nowym sezonie chlopaki cos wymysla zeby nagrywac mecze i wrzucac na stronke to bylby wypas wtedy. ale to od nich zalezy napewno naleza sie gratulacjie to wiecej niz pewne w tej rodzie pokazali ze jesli tylko chca to moga zdzialac wszystko i za to ich podziwiam pozdro chlopaki zycze awansu w przyszlym sezonie

Posty: 135

PostWysłany: Pon 1:14, 23 Cze 2008 Powrót do góry

Gaźnik napisał:

I tutaj pełna zgodność, chociaż w moim odczuciu mecz zakończył się w 48 miniucie Mr. Green