FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 135

Skąd: Polska

PostWysłany: Śro 10:24, 03 Paź 2007 Powrót do góry

Mamy już październik i ćwiartkę ( bez skojarzeń proszę) sezonu za sobą ,a Wspólnota jest na praktycznie samiuśkim dnie ligowej tabeli . W niedzielę zaplanowano mecz , który ma odbudować w pewnym stopniu drużynę aby tak się stało Wspólnota musi wygrać z Kolejarzem Knapy ,który będzie niedzielnym rywalem serbinowskiego klubu. Pomału więc zaczynamy relację z tego spotkania. Sori , że tak dawno się nie widzieliśmy ale na wyjazdach znacznie trudniej robi się relacje niż u siebie.

Może i jestem człowiekiem małej wiary, albo po prostu zwariowałem, że relacjonuje taki mecz,a kto jest przekonany ,że po 90 minutach lepszy będzie Kolejarz niech pierwszy rzuci kamień ( nie dotyczy prezesa [link widoczny dla zalogowanych] ).

No to pomalutku zaczynamy…

Wspólnota pięć porażek , jeden remis i zaledwie jedna wygrana , Kolejarz z Knap również pięc porażek ale są i dwa zwycięstwa , ostatnie z Wolą Baranowską 2-1. Nie będę wymieniał z kim Wspólnota przegrała ,bo to naprawdę nudne i upokarzające. Dodam tylko ,że Kolejarz czyli zespół gości w tym sezonie na boiskach rywali jeszcze nie wygrał. Może to dobry prognostyk ale podobnie było z Płomieniem Chmielów…

W poprzednich sezonach Kolejarz o niebo lepiej prezentował się w lidze niż teraz. Poprzedni sezon zakończył na 11 miejscu pod dobrej inaugracji warto dodać. W sezonie 2005/2006 Knapy otarły się o A klasę. Zajęli 2 miejsce a od awansu dzieliły ich milimetry. Ostatecznie to mniejszy bilans punktowy zadecydował ,że to właśnie nie im będzie dane grać w A klasie. Od tamtego sezonu w drużynie Kolejarza chyba coś się popsuło.

O wynikach Wspólnoty gospodarza meczu nie piszę ,bo każdy wie i widzi jak jest. A kolorowo nie jest… 5 porażek z rzędu mówi samo za siebie.

Knapywieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie tarnobrzeskim, w gminie Baranów Sandomierski.
W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do woj. tarnobrzeskiego.

[link widoczny dla zalogowanych] macie Knapy i okolice z lotu ptaka.

Pełna nazwa rywala Wspólnoty brzmi :Ludowy Zespół Sportowy Kolejarz Knapy.Prezesem jest nijaki Maciej Brodecki.

To chyba by było na tyle z takich ogólnych spraw , które miały na celu wprowadzić was w ten mecz. Zapraszam teraz na pełne 90 minut emocji. Oba zespoły na pewno będą miały sobie coś do udowodnienia. Wspólnota chce przerwać złą passę , Kolejarz wreszcie chce wygrać na obcym boisku. Kto będzie górą odpowiedz poznamy niebawem. A póki co zapraszam serdecznie,tych co nie mieli okazji oglądnąć meczu,bo na przykład spóźnili się z kupnem biletu i tych co mieli okazję oglądać tej mecz. Ba ! Nawet mieli okazję w nim zagrać.

A no jeszcze pozostałe dzisiejsze mecze...

piłka Junior Zakrzów - Korona Bojanów
piłka LZS Tarnowska Wola - LZS Cygany
piłka Błękitni Komorów - Wisła Baranów Sandomierski
piłka Płomień Chmielów - LZS Krzątka
piłka KS Wola Baranowska - Łęg Kopcie

Arbitrem głównym niedzielnego meczu będzie pan o nazwisku Tutak. Dodam tylko ,że w tym sezonie Wspólnocie jeszcze nie gwizdał

Niedziela, 07.10.2007, godz. 15:00