FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 135

Skąd: Polska

PostWysłany: Śro 0:27, 07 Maj 2008 Powrót do góry

Trzecią z rzędu i szóstą w sezonie wygraną zanotowali w minioną niedzielę gracze Wspólnoty Serbinów. Tym razem nie dali szans drużynie Błękitnych Komorów wygrywając, aż 8-2, tym samym udanie rewanżując się za pierwsze spotkanie tych drużyn, które zakończyło się wygraną ekipy z Komorowa aż 7-1. W niedzielę to Wspólnota rządziła i dzieliła na boisku. Mecz zaczął się kapitalnie dla gospodarzy. Wspólnota od początku narzuciła swój styl gry i na efekty nie musieliśmy długo czekać. Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się niezawodny Łukasz Furdyna, chwilę później kapitalnym uderzeniem popisał się Adrian Marzec i Wspólnota po niespełna 5 minutach prowadziła już 2-0. Po dwóch szybko strzelonych bramkach gra nieco się uspokoiła, sporo było walki w środku pola. Nie trawo to jednak długo. W 20 minucie kibice zgromadzeni na stadionie przy SP nr.10 oklaskiwali kolejne trafienie, tym razem autorstwa Maćka Marca. Za moment ręce po raz kolejny składały się do braw, bo do siatki Błękitnych trafił Kamil Boy. Po dwóch kwadransach Wspólnota prowadziła 4-0! Rywale z Komorowa próbowali wyprowadzać groźne kontry, ale ich próby kończyły się zazwyczaj niepowodzeniem. W 37 minucie drugiego gola na swoje konto, a 5 na konto Wspólnoty mógł wpisać Kamil Boy. Nokaut – tak w skrócie można opisać wydarzenia jakie miały miejsce w pierwszej połowie. Wspólnota grała jak z nut i do tego była bardzo skuteczna. Prowadzenie mogło być jeszcze okazalsze, gdyby swoje dogodne sytuacje bramkowe wykorzystali Kamil Augustowski oraz Rafał Kaźmierczak. Wspólnota od niepamiętnych czasów do szatni schodziła z 5 bramkową zaliczką. W drugiej połowie jednak w szeregi klubu z Serbinowa wkradło się tzw. rozluźnienie, które skutecznie wykorzystali zawodnicy, a właściwie zawodnik z Komorowa. Później meczowe tempo lekko siadło. Mało było dogodnych sytuacji bramkowych, na dodatek przez praktycznie całą drugą połowę padał rzęsisty deszcz, który nie pomagał tego dnia jednym i drugim. Dwa gole strzelone przez rywala podziałały jednak na Wspólnotę, która postanowiła odpowiedzieć. Udało się. W 72 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Adrian Marzec, który wpakował z najbliższej odległości piłkę do siatki Błękitnych, a niedługo potem dwoma kąśliwymi strzałami Łukasz Furdyna zwieńczył swój niedzielny występ hatt-trickiem oraz przypieczętował niezwykle wysoką wygraną Wspólnoty 8-2. Rewanż w pełni udany za jesienne niepowodzenie w Komorowie. Cały zespół Wspólnoty zagrał naprawdę dobre zawody. Błękitni natomiast na wiosnę spisują się fatalnie. W niedzielę kompletnie nie radzili sobie na boisku Wspólnoty. Tym samym zanotowali już 4 porażkę na wiosnę i wspólnie z Wisłą Baranów Sandomierski są jak na razie najsłabszą drużyną w lidze. Wspólnota jak na razie na wiosnę gra bardzo dobrze. W niedzielę klub z Serbinowa czeka prawdziwa próba sił, bowiem zmierzą się w Chmielowie z sąsiadującym w tabeli Płomieniem. Wygrana umocni Wspólnotę na 6 pozycji, porażka będzie oznaczała spadek o jedną lokatę, zaś remis z pewnością nie ucieszy żadnej ze stron. Niemniej jednak emocji z pewnością nie zabraknie. Zawodnikom Wspólnoty życzymy powodzenia, a konkretniej wyjazdowych trzech punktów...

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)