FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 176

Skąd: Serbinów

PostWysłany: Wto 10:56, 10 Lip 2007 Powrót do góry

To są mecze sparnigowe jakie jakie zostaną rozegrane pomiędzy UKS Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg a:

1.Serbinów Tarnobrzeg - Junior Zakrzów 2:1

Pierwszy nasz sparing w tym roku -dobra pogoda , trochę wietrznie.
Niestety w ostatniej chwili dogadany sparing powoduje że gramy w 10 osób w tym brak bramkarza.Śmiało moglo być 6:3 .Goście zachowują się chamsko i prowokacyjnie .Chociaż ogólnie sparing na plus , jeszcze wiele trzeba poprawić w grze...

2. OKS Wielowieś - 11 luty godzina 13.00

nie odbył się!

3. LZS Cygany - Serbinów 6:2

4. LZS Stale - Serbinów 2:3

5. Serbinów - LZS Stale(nie odbył się z powodu złych warunków)

4:2 Ł.Furdyna 82minuta

Mecz zaczynamy w ustawieniu defensywnym. Początek dość chaotyczny z obu stron. Kilka sytuacji obu drużyn ale w środku lepiej poukładana gra Wielowsi. W 25 minucie stoper Wielowsi popełnia błąd kiksując przy wykopie piłki.K.Jaskot wykorzystuje złe wybicie i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza gości. W tej połowie Wielowieś jeszcze kilkakrotnie groźnie atakuje większość z tych sytuacji rozbijana jest przez obronę. W tej połowie całkiem dobrze broni młody zmiennik w bramce Serbinowa.
Na początku drugiej połowy K.Jaskot z dość trudnej pozycji lobując bramkarza strzela minimalnie obok okienka.
W 60minucie akcja gości prawą stroną wrzutka na długi słupek, obrońcy nie dopilnowali zawodnika Wielowsi i jest wynik 1:1 . Przy tej bramce błąd bramkarza który nie przecioł tego zagrania. Dziesieć minut później lekki strzał zawodnika gości zza pola karnego sprawił bramkarzowi duży problem i nieoczekiwanie dla wszystkich póścił bramkę.
Od tego momentu nasze ustawienie zmienia się na bardziej ofensywne. Do napadu wchodzi drugi napastnik i od razu poprawia się gra w ataku.
W 65 minucie Ł.Furdyna strzałem zza pola karnego (ok.20m) pod poprzeczkę pokonuje bramkarza.
W 70minucie Ł.Furdyna zakręcił obrońców gości w polu karnym podał piłkę K.Augustowskiemu , a jego strzał w ostatniej chwili na rzut rożny wybija zawodnik Wielowsi. Dobrym egzekutorem rzutu rożnego okazał się K.Boy. Bramkarz jak i obrońca gości źle obliczyli tor lotu piłki,a ich błąd wykorzytał K.Jaskot strzelając głową.
W 82minucie rzut wolny w okolicy 25metrów od bramki. Dobra wrzutka na długi słupek G.Krasowskiego, a wchodzącemu Ł.Furdynie pozostaje skierować piłkę do bramki(4:2). Mecz kończy się takim rezultatem.

W przekroju całego spotkania lepiej w środku pola prezentują się zawodnicy Wielowsi którzy szybką grą przemieszczają się pod nasze pole karne rozgrwając piłki na szybkich napastników.(ale tak szybkich że wbiegali z piłką do klatek w nieopodal położnych blokach) O wiele słabiej prezentuje się defensywna linia gości.

Bramkarz: młody junior (ten ciemny)
Krasowski, Wolak, Marzec, Jaskot, Furdyna, Augustowski, Maciej Marzec, Stępień, Wdowiak, Brania, Boy

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

piłka Bramka na 3:2

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)