Autor |
Wiadomość |
Gaźnik
|
Wysłany:
Sob 14:13, 04 Wrz 2010 Temat postu: |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów 1
Junior Zakrzów - LZS Cygany X
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
LZS Krzątka - Transdźwig Stale X
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski X
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola 1
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki 2
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) X
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 2 |
|
|
Oktan
|
Wysłany:
Sob 12:10, 04 Wrz 2010 Temat postu: |
|
*KS Wola Baranowska - Korona Bojanów 1
*Junior Zakrzów - LZS Cygany 2
*Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
*LZS Krzątka - Transdźwig Stale 2
*Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski 2
*Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola X
*OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki 1
*San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2
*LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
*Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 2 |
|
|
Mariano ITALIANO
|
Wysłany:
Sob 9:16, 04 Wrz 2010 Temat postu: |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów x
Junior Zakrzów - LZS Cygany x
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
LZS Krzątka - Transdźwig Stale x
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski 2
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola 1
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki 2
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 2 |
|
|
Klemens_SeRb
|
Wysłany:
Pią 15:58, 03 Wrz 2010 Temat postu: |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów 2
Junior Zakrzów - LZS Cygany 2
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
LZS Krzątka - Transdźwig Stale 1
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski 2
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola 1
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki 2
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 1 |
|
|
pOnCzAL
|
Wysłany:
Śro 10:12, 01 Wrz 2010 Temat postu: |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów 1
Junior Zakrzów - LZS Cygany x
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
LZS Krzątka - Transdźwig Stale x
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski 2
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola x
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki 2
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) x
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 2 |
|
|
kylson
|
Wysłany:
Wto 19:12, 31 Sie 2010 Temat postu: |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów 1
Junior Zakrzów - LZS Cygany 1
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1
LZS Krzątka - Transdźwig Stale x
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski 2
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola 1
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki x
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg) x
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) x
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg x |
|
|
Gaźnik
|
Wysłany:
Pon 23:47, 16 Sie 2010 Temat postu: Typujemy 4 kolejkę |
|
KS Wola Baranowska - Korona Bojanów
Junior Zakrzów - LZS Cygany
Łęg Stany - Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)
LZS Krzątka - Transdźwig Stale
Płomień Chmielów - Wisła Baranów Sandomierski
Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola
OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) - Sokół Sokolniki
San Kłyżów - Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
LZS Podwolina - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg
Typujemy do soboty 4 września do godziny 16.00 |
|
|