PostWysłany: Pon 13:01, 15 Cze 2009 Powrót do góry

Nasza drużyna zjawiła się w Krzątce w bardzo okrojonym składzie brakowało Michała Marca P.Kawy K.Boya T.Stępnia K.Adamczaka M.Rutyny T.Pieczonki.W związku z tym na ławce znalazł się tylko jeden rezerwowy.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie
D.Wolak - T.Lampart , D.Lampart , G.Krasowski , D.Dudek - G.Kwiatkowski (20 min R.Kaźmierczak) , K.Augustowski ,Maciek Marzec , A.Marzec - Ł.Furdyna , D.Gudz

Mecz rozpoczął się znakomicie dla drużyny Wspólnoty bo już 37 sekundzie wyszli oni na prowadzenie.Po faulu na naszej stronie boiska na D.Lampardzie nasz zespół wykonuję rzut wolny piłka kierowana jest na lewe skrzydło do A.Marca który podaję do D.Gudza ten zagrywa z klepki z powrotem do A.Marca który precyzyjnym strzałem w długi róg pokonuję bramkarza gospodarzy.Chwilę później mogło być już 2-0 ale strzał A.Marca minimalnie mija bramkę LZS.Po chwili na uderzenie za pola karnego zdecydował się Ł.Furdyna lecz jego strzał był zbyt leki i bramkarz zdążył złapać piłkę.Następne minuty to ataki Krzątki i próby zdobycia gola uderzeniami z daleka lecz nie przynoszą one skutku.W 20 minucie następuję jedyna zmiana w drużynie Wspólnoty za kontuzjowanego G.Kwiatkowskiego wchodzi R.Kaźmierczak.W tej części gry gra toczy się głownie w środkowej części boiska a żadna z drużyn nie osiąga przewagi.W 30minucie meczu drużyna gospodarzy wykonuje rzuty wolny w okolicy 18 metra przed bramką Wspólnoty który zostaje podyktowany za zagranie ręką przez bramkarza Wspólnoty podczas wykopywania piłki w pole gry.Zawodnik gospodarzy strzelił jednak zbyt lekko i nasz bramkarz złapał piłkę bez problemu.Chwilę później kolejną okazję miała drużyna Wspólnoty jednak znajdujący się w dogodnej sytuacji K.Augustowski strzelił nie celnie.Na 5 minut przed przerwą faulowany zostaje zawodnik Krzątki na 17 metrze przed bramką Wspólnoty tym razem strzał zawodnika gospodarzy sprawia znacznie więcej problemów naszemu bramkarzowi który wypuszcza jąprzed siebie ale rechabilituję się sekundę później kiedy to broni dobitkę zawodnika LZS.Przed przerwą jeszcze jedną sytuację miała nasza drużyna lecz w ostatniej chwili strzał Gudza zostaję zablokowany.Do przerwy nasza drużyna prowadzi 1-0.
W drugiej połowie następują dwie zmiany w drużynie gospodarzy(Bramkarz i Napastnik).Od początku drugiej połowy drużyna z Krzątki ruszyła do ataku a największe zagrożenie stwarzali po strzałach z daleka.Kilka z nich mogło zakończyć się powodzeniem gdyby nie dobre interwencje D.Wolaka.Nasza drużyna natomiast próbowała zagrać kombinacyjnie jednak brakowało ostatniego podania.W 60 minucie piłkę środkowej części boiska przejmuję Maciek Marzec i zagrywa na prawą skrzydło do nie pilnowanego R.Kaźmierczaka który mając dużo miejsca wrzuca piłkę w pole karne do wchodzącego A.Marca który zamykając akcję pokonuję strzałem głową bramkarza Krzątki.Prowadzenie 2-0 chyba uśpiło naszą drużynę która pewnie myślała że pokonała już gospodarzy.Jednak nic bardziej mylnego.Gospodarze ruszyli do ataku czego efektem były rzuty rożne lub stałe fragmenty gry.Nasza drużyna natomiast nastawiła się na grę z kontry.Jedna z nich mogła zakończyć się powodzeniem kiedy to z prawej strony R.Kaźmierczak zagrywa przekątną piłkę do wbiegającego A.Marca który uderza na bramkę jednak zostaję zablokowany w ostatniej chwili .W 70 minucie po jednym z rzutów rożnych LZS strzela gola jest to jednak gol samobójczy.Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki wychodzi D.Wolak jednak nie zdołał złapać piłki i ta odbiła się tak nie fortunie od D.Dudka że wpadła do bramki Wspólnoty.Gospodarze jeszcze bardziej uwierzyli że mogą jeszcze rostrzygnąć to spotkanie na swoją korzyć.W 75 minucie w polu karnym według sędziego zostaję faulowany zawodnik Krzątki i sędzia dyktuję rzut karny który zostaje zamieniony na bramkę wyrównując.Po tej stracie nasz zespół obudził się i znowu zaczął stwarzać zagrożenie pod bramką Krzątki.Pierwszą okazję miał A.Marzec który mógł strzelić jednak jego strzał z kilku metrów poszybował nad bramką.Kolejną okazję miał D.Gudz który znalazł się w dogodnej sytuacji jednak jego strzał został zablokowany.Gospodarze w tym czasie liczyli na szybkie kontry.W 80min po lewej stronie boiska faulowany jest zawodnik gości sędzia jednak nie odgwizduję przewinienia i zawodnik gospodarzy znajduję się praktycznie sam na sam z naszym bramkarzem jednak jego strzał odbija się od zwenętrznej części bramki i wychodzi po za boisko.Chwilę później na strzał za pola karnego decyduję się K.Augustowski jednak jego strzał jest zbyt niecelny.W 88 minucie na strzał za pola karnego decyduję się ponownie K.Augustowski tym razem strzela on po ziemi lecz zbyt słabo piłka jednak szczęśliwie trafia do Ł.Furdyny który ma przy sobie dwóch obrońców LZS zauważa jednak nie pilnowanego D.Gudza i zagrywa mu piłkę piętką na 8 metr pola karnego ten pewnym strzałem pokonuję bramkarza gospodarzy i nasza drużyna prowadzi 3-2.W tym momencie sprawdziło się powiedzenie do trzech razy sztuka.Do końca spotkania gospodarzę próbują strzelić gola dalekimi wrzutkami w pole karne Wspólnoty jednak nasza drużyna umiejętnie się broni nie daję odebrać sobie 3 punktów
Relację napisał gaźnik

Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)